Uwaga! Football Manager 2015 ze zniżką!

• autor: Administrator Futbolowo.pl, 2014-10-29 19:00

Dzięki współpracy ze sklepem internetowym muve.pl mamy zaszczyt zaproponować Wam już dziś Pre-order legendarnej gry, Football Manager 2015 ze specjalną zniżką! Zamów i graj już dziś w beta-wersję gry!

OS: Jednostronne derby

• autor: admin, 2014-05-06 15:01

Mimo momentami przygniatającej przewagi, piłkarze Stali Świdnica pokonali Karolinę Jaworzyna Śląska tylko 1:0. Uczciwie trzeba przyznac, że dla gości to najniższy wymiar kary. Dla naszej ekipy występującej w klasie okręgowej zwycięskiego gola zdobył już w 4. minucie Michał Mika.

LDJ: Powalczyli do końca

• autor: admin, 2014-05-06 14:59

Walczący o punkty na boiskach Ligi Dolnośląskiej Juniorów piłkarze Stali Świdnica zremisowali 1:1 z mającą mistrzowskie aspiracje ekipą FC Academy Wrocław. Rywale wyszli na prowadzenie w 73. minucie meczu, wyrównanie gospodarzom prowadzonym przez Tomasza Oleksego dał w 89. minucie spotkania kapitan Mateusz Turzański.

Śląsk lepszy po raz drugi

• autor: admin, 2014-04-28 10:27

Nie udało się piłkarzom Polonii Świdnica przedłużyć serii pięciu meczów bez porażki. Podopieczni Jarosława Lato ulegli na własnym terenie rezerwom Śląska Wrocław 0:2 w meczu 26. kolejki III-ligi dolnośląsko-lubuskiej.

Wesołych Świąt Wielkanocnych!

• autor: admin, 2014-04-19 13:50

Najserdeczniejsze życzenia na zbliżające się święta Wielkiejnocy. Dużo zdrowia, radości, pogody ducha, smacznej święconki i mokrego poniedziałku wszystkim sympatykom klubu, kibicom i sponsorom życzy Zarząd Klubu Polonia-Stal Świdnica, pracownicy, a także piłkarze.

Piłkarze przeszkoleni z pierwszej pomocy

• autor: admin, 2014-04-19 13:42

Pierwsza grupa piłkarzy Polonii-Stali Świdnica przeszła kurs pierwszej pomocy. Zajęcia z grupą seniorów i juniorów poprowadził ratownik medyczny Rafał Iwański, który przygotował naszych zawodników na różnego rodzaju boiskowe zdarzenia wymagające błyskawicznej reakcji.

Trzy punkty powędrowały na konto Parasola

• autor: admin, 2014-04-18 21:57

Wrocławianie wywieźli komplet punktów, ogrywając Świdnicką Stal. Mecz stał na wyrównanym poziomie, ale szale zwycięstwa na swoją stronę przechylili zawodnicy Parasola.

W Świdnicy spotkają się dwie Polonie

• autor: admin, 2014-04-18 17:08

Już w najbliższą sobotę, 19 kwietnia dojdzie do starcia dwóch imienniczek walczących o ligowe punkty. Miejscowa Polonia Świdnica podejmie Polonię Trzebnica licząc na zwycięstwo i przedłużenie swojej serii trzech spotkań bez porażki.

LDJ: Wycisnęli 3 punkty

• autor: dyszka5, 2014-04-07 19:12

Trzecie już zwycięstwo w czterech rozegranych w 2014 roku pojedynkach odnieśli piłkarze Stali Świdnica występujący w Lidze Dolnośląskiej Juniorów. Niżej notowana drużyna Orła Ząbkowice Śląskie napsuła jednak naszej ekipie trochę krwi.

Poloniści po raz drugi lepsi od Ilanki

• autor: admin, 2014-04-07 19:11

Piłkarze Polonii Świdnica zapisali na swoim koncie dziewiątą wygraną w tym sezonie w rozgrywkach III-ligi dolnośląsko-lubuskiej. Biało-zieloni po raz drugi w tym sezonie pokazali swoją wyższość nad rywalem z lubuskiego dokładając do sierpniowego zwycięstwo 3:2, sobotnią wygraną w stosunku 2:1. Trzy punkty zostały zatem w Świdnicy, a podopieczni Jarosława Lato przesunęli się na jedenastą pozycję w tabeli.