Stal Świdnica - strona nieoficjalna

LDJ rusza już w ten weekend!

• autor: admin, 2014-03-14 16:03

Juniorzy Starsi Stali Świdnica rozpoczynają rundę wiosenną w tą sobotę w Legnicy z miejscowym Konfeksem. Zapowiedź meczu w rozwinięciu.

W spotkaniu inaugurującym sezon 2013/2014, który został rozegrany 21 sierpnia, po wyrównanym meczu piłkarze Stali polegli u siebie 0-1. Gdy wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazywały remis w tym spotkaniu, po zamieszaniu w polu karnym Konfeks wyszedł na prowadzenie.

Statystyki przemawiają za piłkarzami Stali Świdnica, którzy zgromadzili po rundzie jesiennej 19 punktów. Młodzi Legniczanie mają na swoim koncie 11 ''oczek'' i zajmują przedostatnią pozycję w tabeli rozgrywek Ligi Dolnośląskiej Juniorów.

Mecz, który odbędzie się na sztucznej murawie zapowiada się niezwykle ciekawo. Dobrze rozpoczęty sezon będzie dobrze rokował na następne spotkania. Pierwszy gwizdek rundy wiosennej o godzinie 11, w sobotę 15 marca.

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.