Stal Świdnica - strona nieoficjalna

Aktualności

Korzystny wynik wywieziony z Legnicy

• autor: admin, 2014-03-17 18:23

W pierwszym meczu rundy wiosennej piłkarze Stali Świdnica wygrali z miejscowym Konfeksem 2-0 (1-0).

Od początku spotkania obie drużyny miały problem z konstruowaniem składnych i kombinacyjnych akcji. Silny i porywisty wiatr utrudniał grę w piłkę. Stal wyszła na prowadzenie w 30 minucie spotkania, kiedy Kot w łatwy sposób minął kilku rywali i skutecznie wykończył akcje.

W drugiej odsłonie gry obraz się nie zmienił. Stalówka kontrolowała grę, ale nie mogła robić to na tyle, aby to się podobało, wszystko za sprawą warunków atmosferycznych. W 80 minucie Tadrzak podwyższył prowadzenie. Wrzutkę z rzutu rożnego wybijali obrońcy, skutecznie i potężnym strzałem w okienko wykończył akcję.

Konfeks Legnica - Stal Świdnica 0-2 (0-1)

Skład: Bazydło, Ciuba, Jarosz, Turzański, Urban, Skowroński, Dyszy, Kot, Łuszkiewicz (75' Hydzik), Tadrzak, Machowski (45' Baranowski)