Stal Świdnica - strona nieoficjalna

Walka do końca i kolejne 3 punkty juniorów

• autor: admin, 2014-03-24 17:26

Podopieczni Tomasza Oleksego znów sięgnęli po pełną pulę. To już drugie zwycięstwo w tegorocznym meczu o stawkę. Tym razem z kwitkiem juniorzy Stali Świdnica odprawili BKS Bolesławiec 2-1 (0-0).

Niżej notowani rywale postawili naszym juniorom trudne warunki, tym bardziej cieszą wywalczone trzy punkty. Do przerwy obie ekipy miały swoje szanse na zdobycie bramki, ale żadnej z drużyn nie udało się znaleźć recepty na bramkarza rywala. Świdniczanie wyszli na prowadzenie w 55. minucie po potężnym strzale z dystansu Tadrzaka. Piłka odbiła się jeszcze od poprzeczki i spadła tuż za linią bramkową. Goście nie odpuszczali i zdołali wyrównać na kwadrans przed końcem pojedynku. Ostatnie minuty to dominacja naszego zespołu i zamknięcie rywali na ich własnej połowie. Ambitna walka do końca opłaciła się, a nasze staranie przyniosły efekt. W drugiej minucie doliczonego czasu gry sam na sam z golkiperem BKS-u wyszedł Lema i został powalony przez swojego oponenta. Sędzia wskazał na rzut karny, a pewnym egzekutorem okazał się Turzański zapewniając Stali komplet punktów.

Stal Świdnica - BKS Bolesławiec 2-1 (0-0)

Skład:  Bazydło, Plewiński, Turzański, Jarosz, Ciuba, Dyszy, Kot, Łuszkiewicz (67’ Schmidt), Tadrzak, Skowroński, Lema

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.