Rycerze wiosny!

• autor: admin, 2014-04-07 19:08

Występujący w wałbrzyskiej klasie okręgowej piłkarze Stali Świdnica zanotowali już czwarte zwycięstwo w rundzie wiosennej, z czego trzecie odniesione w 2014 roku, gdyż wygrany pojedynek ze Zjednoczonymi Żarów rozegrany został jeszcze jesienią poprzedniego roku. Żaden z zespołów nie może się poszczycić kompletem punktów w drugiej części sezonu.

Tym razem drużyna Tomasza Oleksego pozostawiła w pokonanym polu Pogoń Pieszyce pokonując po dobrym meczu z obu stron rywali na ich własnym terenie 2:0. W pierwszej części spotkania najlepszą okazję na zdobycie bramki mieli gospodarze, jednak broniący świdnickiej bramki Piotr Bęc znakomicie obronił rzut karny. Po zmianie stron padły w końcu gole w tym starciu, a co najważniejsze oba strzelone przez przyjezdnych. Na prowadzenie świdniczan wyprowadził Michał Morawski, a końcowy rezultat ustalił Jakub Dec.

Pogoń Pieszyce – Stal Świdnica 0:2 (0:0)

Stal: Bęc, Jędrasiewicz, Dec, Salamon, Czernicki, Sowa, Michał Morawski, Kot (68’ Krenczyk), Skowroński, Mika (83’ Maciej Morawski), Furmankiewicz (85’ Sikora)

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.